aug
02

Pata Boats Finn Junior VB eredmények 

Írta: Topadmin
És íme a első két futam eredménye...

2009. augusztus 2. 1-2 futam végeredmény

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 51, Scoring system: Appendix A

Rank
BowNo.
Nat
SailNo
Helm
Name
Club
R1
R2
Nett
1
24
BRA
109
Jorge
Zarif
ICRS/YCSA
1.0
3.0
4.0
2
48
TUR
211
Alican
Kaynar
Fenerbahce
5.0
1.0
6.0
3
13
HUN
5
Bakóczy
Róbert
SVE
4.0
5.0
9.0
4
10
RUS
707
Egor
Larionov

YC Patriot Gumo CLVS

3.0
7.0
10.0
5
40
GRE
77
Yiannis
Mitakis
S.C.P.
9.0
2.0
11.0
6
50
UKR
5
Andriy
Gusenko
SHVSM
2.0
10.0
12.0
7
52
USA
9
Ian
Cook
10.0
6.0
16.0
 
8
45
ITA
123
Filippo
Baldassari
Ancona YC
7.0
9.0
16.0
9
37
GER
21
Anian
Schreiber
UYC
14.0
12.0
26.0
10
3
POL
12
Milosz
Wojewski

KS Spojnia Warszawa

8.0
20.0
28.0
11
36
GER
127
Julian
Massler
YCRA
13.0
15.0
28.0
12
5
POL
45
Jakub
Pasik

KS Spojnia Warszawa

20.0
11.0
31.0
13
33
EST
11
Lauri
Vainsalu
ROPK
12.0
19.0
31.0
14
43
GRE
6
Alexandros
Raris
Corfu SC
18.0
13.0
31.0
15
25
CRO
11
Josip
Olujic
JK Labud
24.0
8.0
32.0
16
27
CZE
11
Patrik
Deutscher
YCR
16.0
16.0
32.0
17
9
RUS
57
Egor
Terpigorev
Moskow SK
32.0
4.0
36.0
18
38
GER
64
Lennart
Luttkus
SKBUe
6.0
35.0
41.0
19
28
CZE
21
Jan
Cajcik
YC Pardubice
19.0
22.0
41.0
20
2
POL
11
Artur
Ponieczynski

KS Spojnia Warszawa

27.0
18.0
45.0
21
18
HUN
3
Büki
Zsolt
KJAVSE
23.0
29.0
52.0
22
15
HUN
2
Böröcz
Bence
BYC
22.0
31.0
53.0
23
49
UKR
21
Anton
Sadchykov
FOND
17.0
37.0
54.0
24
42
GRE
21
Antonis
Tsotras
NCPF
28.0
26.0
54.0
25
34
FRA
89
Benjamin
Montagut
VHVMP
33.0
24.0
57.0
26
21
HUN
728
Haidekker
Elemér
AYC
29.0
28.0
57.0
27
53
SRB
7
Milan
Dordevic
JK "Gemax"
35.0
23.0
58.0
28
19
HUN
300
Payr
Egon
BYC
34.0
25.0
59.0
29
7
POL
77
Maciej
Pezala
MKR
45.0
17.0
62.0
30
44
IRL
4
Ross
Hamilton
RIYC
11.0
DNE
63.0
31
22
HUN
77
Pajor
Szabolcs
YCBp
37.0
27.0
64.0
32
11
RUS
91
Vyacheslav
Sivenkov
Moskow SK
31.0
33.0
64.0
33
30
CZE
52
Tomas
Vika
YC
DNF
14.0
66.0
34
1
POL
1
Adrian
Górka
WKZ Wolsztyn
15.0
BFD
67.0
35
8
POL
9
Piotr
Bajonczak
AZS Poznan
26.0
42.0
68.0
36
32
CZE
81
Tomas
Hrncal
YC Pardubice
38.0
30.0
68.0
37
26
CRO
52
Nikola
Baric
J.K. Labud
36.0
34.0
70.0
38
12
HUN
212
Hirschler
Richard
SÉP
BFD
21.0
73.0
39
39
GER
712
Christoph
Froh
SYC
21.0
BFD
73.0
40
4
POL
41
Piotr
Falczynski

KS Spojnia Warszawa

30.0
43.0
73.0
41
41
GRE
14
Anastasios
Katsimidis
Corfu SC
44.0
32.0
76.0
42
16
HUN
1
Zentai
Zoltán
SVE
25.0
BFD
77.0
43
23
BUL
855
Dimitar
Vangelov
Nesebar YC
39.0
38.0
77.0
44
31
CZE
55
Milan
Hrncal
YC Pardubice
42.0
36.0
78.0
45
29
CZE
222
Pavel
Korych
YC Kladno
41.0
39.0
80.0
46
6
POL
71
Maciej
Misko

KS Spojnia Warszawa

40.0
41.0
81.0
47
14
HUN
20
Balogh
András
BYC
48.0
40.0
88.0
48
17
HUN
140
Héjj
Ádám
THE
46.0
44.0
90.0
49
20
HUN
41
Bartos
Ádám

Albarégia SC

47.0
45.0
92.0
50
35
FRA
55
Baudin
Arnaud
CNL
43.0
BFD
95.0
51
47
SVK
6
Jozef
Lami
ATU Kobice
49.0
46.0
95.0
 


Topadmin